Новини

  Психолого-медико-педагогічний консиліум-2

  "Адаптація учнів 5-го класу до навчання у старшій школі"  - назва заходу, що відбувся 14 листопада  Будь-які перехідні періоди життя і діяльності дітей висувають специфічні проблеми, які потребують особливої уваги педагогів, батьків, шкільного психолога, медичної сестри. Консиліум - один із шляхів розв'язання даних проблем. Тут висвітлюється кожне проблемне питання, відбувається обговорення та спільне їх вирішення.

  Розпочався консиліум виступами директора школи Шарко Тетяни Петрівни, заступника директора із навчально-виховної роботи Крижановcької Наталі Григорівни, класного керівника Сизотченко Галини Олександрівни

  Батьки - активні учасники консиліуму

  Надзвичайно важливими є поради вчителів-предметників

  Дитяча душа - це той благодатний грунт, у якому проростає кожне зерня доброти, посаджене з любов'ю. Про це свідчить і лист, який написали нинішні п'ятикласники до своєї першої вчительки Cакевич Тетяни Олександрівни, що вклала у них частинку свого серця. Сьогодні естафету прийняли інші вчителі, які з великою відповідальністю взялись за справу навчання і виховання дітей у старшій школі. Сподіваємось на плідну роботу у співпраці із батьками учнів.

     23.11.2012 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини