Для вас, учні!

Юні друзі!

Вам пощастило ввійти до великої шкільної родини, де панує любов, праця, творчість… Залиште добрий слід в історії школи: виростіть дерево, квіти під вікнами вашого класу – і ваша школа перетвориться на квітучий сад. Зробіть життя однокласників цікавим – і приємні спогади про спільні справи з’єднають ваші долі назавжди!

Порадуйте своїх батьків і вчителів успіхами у навчанні – і вони стануть найщасливішими у світі. Ростіть добрим, розумним, чесним – і школа буде пишатися вами! Здійсніть свої мрії, хай ваші імена стануть славетними!

Ваше майбутнє – у ваших руках!

Сім порад учню від директора школи

Порада перша і найтяжча.

Ніколи не намагайся отримати все і відразу. Пам'ятай, що успіх - це насамперед праця!

Порада друга - про любов.

Обов’язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують. Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам.

Порада третя - особлива.

Усілякий раз, коли ти виходиш з дому, підніми підборіддя, тримай високо голову і наповни легені повітрям; жадібно вбирай сонячне світло; привітай своїх друзів посмішкою і вкладай душу в кожне рукостискання.

Порада четверта - про найдорожче.

Полюби себе насамперед сам. Це не значить, що ти повинен любуватися собою в дзеркало. Просто стався з повагою до свого тіла, не отруюй його алкоголем та іншими ядами. Думка – найбільша сила. Зберігай належний душевний стан – будь завжди мужній, щирий і в хорошому настрої.

Порада п'ята - пріоритетна.

Не розпорошуй свої сили відразу у всіх напрямках. Вибери кілька важливих для тебе справ і наполегливо вдосконалюйся саме в них. Хоча спробувати себе в нових справах ніколи не завадить.

Порада шоста - навчайся!

Навчайся все своє життя. Спробуй у своїх думках твердо вирішити, що ти хочеш зробити, а потім без вагань рухайся прямо до мети.

Порада сьома і остання (по списку, а не по значенню!)

Правильно мислити – значить творити. Ми стаємо схожими на те, до чого тягнуть нас наші серця.Тримай підборіддя підтягнутим, а голову високо. І частіше, частіше посміхайся!

Пам’ятай!

Є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Батьківщина, Мати, Любов, Школа.

 

З повагою, Тетяна Петрівна Шарко

    Всі новини