Новини

  28 грудня 2016 року проведено тренінг для вчителів "Дозволь собі бути щасливим"

  Мета: розкрити глибину розуміння поняття «щастя» кожного з учасників, допомогти вчителям глибше засвоїти поняття «щастя» та сприяти розвитку унікального вміння володіти ним.

  Завдання: розвивати в учителів уміння короткої самопрезентації; сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини; формувати вміння працювати в команді; розвивати рефлексивні навички.

   

  29.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  ТРЕНІНГИ ДЛЯ БАТЬКІВ

  29 грудня 2016 року  для батьків учнів 2-4 класів проведено тренінг «Традиції моєї родини-часточка сімейної педагогіки».

  Мета: ознайомити батьків з умовами успішного виховання дітей у сімї, допомогти пізнати себе, виробити єдину лінію у сімейному вихованні. Визначити, базуючись на особистому досвіді, реальний розподіл домашньої праці, особливості сімейних стосунків. Через групову роботу забезпечити активну участь і взаємодію батьків між собою і вчителем.

  14.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  З 29 листопада по 8 грудня 2016 року пройшли дні відкритих дверей для батьків

  Відриті уроки провели: 

  2 клас- Пугач Наталія Іванівна

   Урок літературного читання "Українська народна творчість"

   

  09.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  25 листопада в школі проведено тематичну лінійку до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

  02.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  24 листопада 2016 року відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація першокласників до школи»

  В роботі консиліуму взяли  участь директор школи - Т.Шарко,  заступник з ВР – Г. Мельник, практичний психолог – С. Рябишина, класний керівник – Т.Сакевич, педагог організатор – О.Вершиніна, медичний працівник- Л.Рачковська

  Головною метою присутніх на консиліумі було:

  - активне обговорення проблеми адаптації першокласників до навчання в школі;

  - аналіз свого особистісного досвіду і професійної компетентності;

  - визначення характеру та причин труднощів у кожному окремому випадку;

  - вироблення рекомендацій для всі учасників навчально-виховного процесу з проблемних моментів адаптації.

  - виховання взаємоповаги, взаємодовіри і співпраці між учасниками.

  Завдання:

  - виявити основні проблеми, які з’явилися у першокласників в адаптаційний період.
  Завдяки проведеному психологічному обстеженню першокласників (готовність до школи, емоційне самопочуття, рівень навчальних умінь, соціометричний статус, рівень адаптованості), був зроблений аналіз самопочуття учнів в адаптаційний період, їх психологічний стан, на підставі діагностичних даних були визначені і домінанти розвитку потенційних можливостей та здібностей учнів.

   

   

   

   

  02.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  23 листопада 2016 року проведено психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5 класу до умов навчання в основній школі»

  Метою психолого-педагогічного консиліуму було колективне обговорення результатів психолого-педагогічних досліджень із вивчення рівня готовності дітей до школи та вироблення напрямків роботи для профілактики дезадаптації п’ятикласників. Роботу консиліуму розпочала  директор школи Шарко Т.П., яка наголосила на головних завданнях педагогічного колективу у формуванні позитивної мотивації та інтересу учнів 5-го класу  в період адаптації.  Шкільний психолог Рябишина С.О. представила свої результати діагностичної роботи – спостережень, досліджень учнів у вигляді аналітичних узагальнених матеріалів.

  Цікавою була ідея написання листів п’ятикласниками  першій вчительці Сакевич Т.О. Діти розповіли про свої успіхи і досягнення в 5 класі, подякували за виховання.

  Учасники зустрічі пропонували  можливі шляхи покращення мікроклімату в учнівському  колективі. Класний керівник  5-го класу Недоля О.П., спираючись на результати власних спостережень дала педагогічну характеристику навчальної діяльності та поведінки класу  в цілому і окремих учнів,а також підготувала презентацію «Ми п’ятикласники». Вчителі-предметники, описуючи конкретні ситуації або характеризуючи конкретного учня, зупинялися лише на тих показниках, які містять важливу інформацію для роботи консиліуму.

  Заступник директора з навчально-виховної роботи Крижановська Н.Г. на основі  відвіданих уроків,позакласних заходів ,за допомогою змістовної презентації проаналізувала успішність учнів 5-го класу  у порівнянні з їх результатами в початковій школі.

  Шкільна медсестра Рачковська Л.В. надала інформацію про стан здоров’я учнів та надала необхідні рекомендації вчителям та батькам.

  Захід  пройшов цікаво  і змістовно. Кожен учасник зустрічі почерпнув для себе необхідну інформацію, яка допоможе у подальшій роботі.

   

   

  25.11.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
  Всього новин: 62
Всі новини