Новини

  Районний семінар вчителів української мови та літератури

  "Розвиток мовленнєво-комунікативних компетенцій"  Тема семінару: "Розвиток мовленнєво-комунікативних компетенцій на уроках української мови та літератури"

  Розпочиналось семінарське заняття із традиційної презентації навчального закладу, яку провела директор школи Шарко Тетяна Петрівна

  Гості мали нагоду бути присутніми на відкритому уроці з української мови у 7 класі, який провела Левандовська Лариса Констянтинівна. Тема уроку: "Активні та пасивні дієприкметники. Творення активних і пасивних дієприкметників теперішнього і минулого часу"

  Учасники семінару також відвідали урок української літератури у 8 класі, де учні знайомились із творчістю Івана Франка. Урок підготувала Левандовська Марія Матвіївна

  Вчителі Левандовська Лариса Констянтинівна та Крижановська Наталя Григорівна поділились із гостями семінару досвідом роботи, розповівши про методи і прийоми, які вони використовують у процесі викладання української мови та літератури. Крижановська Наталя Григорівна провела із колегами практичне заняття "Тестові технології в навчально-виховному процесі - якісна підготовка до ЗНО"

  У нашій школі завжди раді гостям. Нас радує, що наші напрацювання, наші здобутки можуть бути корисними і для вчителів інших шкіл району. Адже співпраця, обмін досвідом - це ті чинники, що неодмінно підвищують ефективність навчального процесу.

     26.11.2012 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини