Новини

  Знову кличе Перший дзвінок до навчання, до праці, до нових перемог

  Знову свята радісні хвилини,

  безліч вересневих привітань.

   Здрастуй, школо! Ненька-Україна

  нас вітає всіх із святом Знань!

   

   

     Цьогоріч чотирнадцять цекинівських хлопчиків та дівчаток вперше вирушили у захоплюючу подоріж до Країни знань разом із мудрою, терплячою наставницею Качаловською Євдокією Валентинівною. Їх зустріла привітна школа, добре вчительське слово і веселі усмішки старшокласників, що приготували для першачків традиційні подарунки

  Вітала із святом вчителів, школярів та їх батьків  Шарко Тетяна Петрівна, надихаючи своєю промовою на нові  звитяги і перемоги. Директор нагородила похвальними листами відмінників навчання, бажаючи їм бути наполегливими, старанними і надалі

  Долучились до привітань також сільський голова Рачковська Ірина Миколаївна, голова профспілки школи Рочняк Лілія Борисівна.

  Ірина Миколаївна розповідала про всі добрі справи, які здійснюються сільською громадою у такий непростий для нашої країни час, а також дякувала колишнім учням нашої школи, що захищають цілісність Батьківщини, воюючи в АТО.

   

  "Україна - єдина країна!"  - тема першого уроку у новому навчальному році. "Помолюсь за Україну!" - співали третьокласники, і приєднуємось до їх слів і ми всі, адже хочемо вчитися, працювати, жити у мирній, єдиній країні. Отож, віримо у краще, бажаємо школярам і педагогам успіхів, і Слава Україні!

   

     14.09.2014 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини