Новини

  Районний семінар учителів основ економіки

  відбувся у нашій школі 21 жовтня  Організатори семінару: методист відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Баланюк Алла Володимирівна, директор школи Шарко Тетяна Петрівна, вчитель економіки та інформатики Недоля Ольга Павлівна. 

  Традиційно семінар розпочинався знайомством із школою. Про життя школи, учнівські та учительські здобутки учасники семінару дізнавались із презентації Тетяни Петрівни: "Село живе, коли живе і працює рідна школа".

  Вчителі економіки відвідали бінарний урок у 11 класі з інформатики та економіки на тему "Узагальнення і систематизація знань з теми "Основи економічного життя суспільства". Розв'язування економічних задач з використанням MS Exsel", а також прослухали доповідь "Енергозберігаючі технології - крок у майбутнє", яку презентувала вчитель економіки Недоля О. П.

  Надзвичайно цікавим, інформаційно та емоційно насиченим відбувся тренінг для вчителів "Граючись - навчаємо!", що був проведений заступником директора з виховної роботи Щербак Анжелою Євгеніївною та вчителькою Недолею Ольгою Павлівною.

  Учасники семінару відмітили цінність нової інформації, яку отримали під час семінару і будуть застосовувати у своїй педагогічній діяльності. Вчителі мали змогу поділитись власним досвідом та дізнатись для себе багато нового, а також отримати радість, натхнення, гарний настрій, бажання діяти і творити.  06.04.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини