Новини

  1 вересня 2016-2017 н.р.

  Знову ранок першого вересневого дня у нашій школі повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Ми зустрічаємо День знань – день, який у всі часи був і залишається  урочистим і хвилюючим, який відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для наймолодших школярів, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Сьогодні  ми  вітаємо  і  радо  приймаємо  у  нашу  велику,  дружню  шкільну родину 19 першокласників. Свою подорож до Країни Знань вони розпочнуть із  першою вчителькою  Сакевич Тетяною Олександрівною.

  Не менш важливим цей день буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стежину і втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. Ми ж побажаємо їм підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

  Бажаєм учням бути допитливими, наполегливими в отриманні нових знань, вчителям та батькам -  мудрості та терпіння.     07.11.2016 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини